بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیما تهران کیش با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به کیش می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به کیش کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری کیش به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به کیش تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به کیش چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های تهران به کیش کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تهران به کیش چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به کیش وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به کیش با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای کیش وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌ تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان کیش مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران به کیش، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های کیش و تورهای کیش را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا کیش چقدر است؟

فاصله تهران تا کیش با هواپیما 1034 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران تا کیش چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به کیش به طور متوسط یک ساعت و 45 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به کیش با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز تهران به کیش توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کارون، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آساجت، هواپیمایی وارش، هواپیمایی کاسپین و هواپیمایی تابان از تهران به کیش پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به کیش انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به کیش انجام می‌شود.