بلیط هواپیما کیش تهران

بلیط هواپیما کیش تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط کیش به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر کیش به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری کیش به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کیش و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط کیش به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز کیش به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کیش به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای کیش به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط کیش به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما کیش به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های زمستان و تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت کیش به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت کیش به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی کیش تا تهران چقدر است؟

فاصله کیش تا تهران با هواپیما 1034 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز کیش تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز کیش به تهران به طور متوسط یک ساعت و 45 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز کیش به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز کیش به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کارون، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آساجت، هواپیمایی وارش، هواپیمایی کاسپین و هواپیمایی تابان از کیش به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز کیش به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای کیش به تهران انجام می‌شود.