بلیط هواپیما کیش مشهد

بلیط هواپیما کیش مشهد با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط کیش به مشهد می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر کیش به مشهد را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری کیش به مشهد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ کیش و مقصد مشهد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری مشهد به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط کیش به مشهد تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز کیش به مشهد چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کیش به مشهد کلاس اکونومی معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما کیش به مشهد چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط کیش به مشهد وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما کیش به مشهد ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما کیش به مشهد با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای مشهد وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان مشهد مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت کیش به مشهد را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت کیش به مشهد، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های مشهد و تورهای مشهد را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی کیش تا مشهد چقدر است؟

فاصله کیش تا مشهد با هواپیما 1205 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز کیش تا مشهد چند ساعت است؟

طول پرواز کیش به مشهد به طور متوسط دو ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز کیش به مشهد با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز کیش به مشهد توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی معراج، هواپیمایی ایران ایرتور و هواپیمایی زاگرس از کیش به مشهد پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز کیش به مشهد انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای کیش به مشهد انجام می‌شود.