بلیط هواپیما مشهد کیش

پرواز مشهد کیش با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط مشهد به کیش می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر مشهد به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری مشهد به کیش کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری کیش به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط مشهد به کیش تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به کیش چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های مشهد به کیش کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به کیش چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط مشهد به کیش وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به کیش ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد به کیش با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای کیش وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌ تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان کیش مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت مشهد به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت مشهد به کیش، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های کیش و تورهای کیش را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی مشهد تا کیش چقدر است؟

فاصله مشهد تا کیش با هواپیما 1203 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز مشهد تا کیش چند ساعت است؟

طول پرواز مشهد به کیش به طور متوسط 2 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز مشهد به کیش با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز مشهد به کیش توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آتا، هواپیمایی پارس ایر، هواپیمایی معراج و هواپیمایی زاگرس از مشهد به کیش پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز مشهد به کیش انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای مشهد به کیش انجام می‌شود.