بلیط هواپیما بیرجند به تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط بیرجند به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر بیرجند به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری بیرجند به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ بیرجند و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما بیرجند به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط بیرجند به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز بیرجند به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های بیرجند به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما بیرجند به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط بیرجند به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما بیرجند به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما بیرجند به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های زمستان و تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت بیرجند به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت بیرجند به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی بیرجند تا تهران چقدر است؟

فاصله بیرجند تا تهران با هواپیما 1135 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز بیرجند تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز بیرجند به تهران به طور متوسط یک ساعت و 52 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز بیرجند به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز بیرجند به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی اروان ایر، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی پارس ایر از بیرجند به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز بیرجند به تهران انجام می‌شود؟

به جز روزهای سه‌شنبه و جمعه، تمامی روزهای هفته، پروازهای بیرجند به تهران انجام می‌شود.