بلیط هواپیما تهران ازمیر

پرواز تهران ازمیر با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به ازمیر می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به ازمیر را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به ازمیر کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد ازمیر را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به ازمیر برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به ازمیر تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به ازمیر چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تهران به ازمیر چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به ازمیر وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به ازمیر ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به ازمیر با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای ازمیر وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان ازمیر مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به ازمیر را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت ازمیر، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل ازمیر و تور ازمیر را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا ازمیر چقدر است؟

فاصله تهران تا ازمیر با هواپیما 2150 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به ازمیر چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به ازمیر به طور متوسط 3 ساعت و 34 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به ازمیر با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تهران با ازمیر چقدر است؟

ساعت رسمی ازمیر حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تهران به ازمیر توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی قطر ایرویز از تهران به ازمیر پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به ازمیر انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به ازمیر انجام می‌شود.