بلیط هواپیما تهران بغداد

پرواز تهران بغداد با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بغداد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به بغداد در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به بغداد می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به بغداد را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به بغداد کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد بغداد را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بغداد برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به بغداد برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به بغداد تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به بغداد چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تهران به بغداد چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به بغداد وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به بغداد ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به بغداد با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای بغداد وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های زمستان و تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان بغداد مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به بغداد را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت بغداد، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های بغداد و تورهای بغداد را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا بغداد چقدر است؟

فاصله تهران تا بغداد با هواپیما 693 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به بغداد چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به بغداد به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به بغداد با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تهران با بغداد چقدر است؟

ساعت رسمی بغداد حدود 30 دقیقه از تهران جلوتر است.

پرواز تهران به بغداد توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آتا، هواپیماییی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطرایرویز، هواپیمایی لوفتهانزا و هواپیمایی کویت ایرویز از تهران به بغداد پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به بغداد انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به بغداد انجام می‌شود.