بلیط هواپیما تهران آنتالیا

پرواز تهران آنتالیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به آنتالیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنتالیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به آنتالیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تهران به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به آنتالیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به آنتالیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آنتالیا و تورهای آنتالیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله تهران تا آنتالیا با هواپیما 2401 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به آنتالیا چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به آنتالیا به طور متوسط 4 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به آنتالیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تهران با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تهران به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی کرندون، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی تیلویند، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی لوفتهانزا، هواپیمایی سان اکسپرس و هواپیمایی فیوچرا اینترنشنال از تهران به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به آنتالیا انجام می‌شود.