بلیط هواپیما تهران آنکارا

پرواز تهران آنکارا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به آنکارا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آنکارا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به آنکارا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تهران به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به آنکارا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به آنکارا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنکارا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنکارا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل آنکارا و تور آنکارا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا آنکارا چقدر است؟

فاصله تهران تا آنکارا با هواپیما 1720 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به آنکارا چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به آنکارا به طور متوسط 2 ساعت و 57 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به آنکارا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تهران با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تهران به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ماهان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی لوفتهانزا و هواپیمایی سان اکسپرس از تهران به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به آنکارا انجام می‌شود.