بلیط هواپیما تهران آدانا

بلیط هواپیما تهران آدانا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آدانا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آدانا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تهران به آدانا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تهران به آدانا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تهران به آدانا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تهران و مقصد آدانا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به آدانا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران به آدانا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به آدانا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تهران به آدانا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تهران به آدانا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تهران به آدانا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به آدانا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به آدانا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آدانا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آدانا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تهران به آدانا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران به آدانا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آدانا و تورهای آدانا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تهران تا آدانا چقدر است؟

فاصله تهران تا آدانا با هواپیما 1447 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به آدانا چند ساعت است؟

طول پرواز تهران به آدانا به طور متوسط 2 ساعت و 27 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به آدانا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تهران با آدانا چقدر است؟

ساعت رسمی آدانا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تهران به آدانا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی لوفتهانزا و هواپیمایی سان اکسپرس از تهران به آدانا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تهران به آدانا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تهران به آدانا انجام می‌شود.