بلیط هواپیما تبریز استانبول

پرواز تبریز استانبول با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به استانبول در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تبریز به استانبول می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به استانبول کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد استانبول را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبربز به استانبول برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به استانبول برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تبریز به استانبول تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به استانبول چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تبریز به استانبول چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تبریز یه استانیول وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای استانبول وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان استانبول مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت تبریز به استانبول، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل استانبول و تور استانبول را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا استانبول چقدر است؟

فاصله تبریز تا استانبول با هواپیما 1831 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به استانبول چند ساعت است؟

طول پرواز تبریز به استانبول به طور متوسط 3 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تبریز به استانبول با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با استانبول چقدر است؟

ساعت رسمی استانبول حدود 30 دقیقه از ایران عقب‌تر است.

پرواز تبریز به استانبول توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت برای تبریز به استانبول پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به استانبول انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تبریز به استانبول انجام می‌شود.