بلیط هواپیما تبریز آلانیا

بلیط هواپیما تبریز آلانیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آلانیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آلانیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تبریز به آلانیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به آلانیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به آلانیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد آلانیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آلانیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آلانیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تبریز به آلانیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به آلانیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تبریز به آلانیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تبریز به آلانیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به آلانیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تبریز به آلانیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آلانیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آلانیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به آلانیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت تبریز به آلانیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آلانیا و تورهای آلانیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا آلانیا چقدر است؟

فاصله تبریز تا آلانیا با هواپیما 1545 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آلانیا چند ساعت است؟

طول پرواز تبریز به آلانیا به طور متوسط 2 ساعت و 35 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تبریز به آلانیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با آلانیا چقدر است؟

ساعت رسمی آلانیا حدود 30 دقیقه از تبریز عقب‌تر است.

پرواز تبریز به آلانیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی پگاسوس از تبریز به آلانیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به آلانیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تبریز به آلانیا انجام می‌شود.