بلیط هواپیما تبریز آنتالیا

پرواز تبریز آنتالیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تبریز به آنتالیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تبریز به آنتالیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تبریز به آنتالیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آنتالیا و تورهای آنتالیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله تبریز تا آنتالیا با هواپیما 1381 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آنتالیا چند ساعت است؟

طول پرواز تبریز به آنتالیا به طور متوسط 2 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تبریز به آنتالیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تبریز به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از تبریز به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تبریز به آنتالیا انجام می‌شود.