قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیادر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهدهقیمت روز بلیط تبریز به آنتالیامی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنتالیابرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط تبریز به آنتالیاتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلییا استرداد بلیط تبریز به آنتالیاوابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگامخرید بلیطدرمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما تبریز به آنتالیابا قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های آنتالیاوتورهای آنتالیارا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله تبریز تا آنتالیا با هواپیما 1381 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آنتالیا چند ساعت است؟

طولپرواز تبریز به آنتالیا به طور متوسط 2 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمانپرواز تبریز به آنتالیابا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز تبریز به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از تبریز به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای تبریز به آنتالیاانجام می‌شود.