قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارادر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط تبریز به آنکارامی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتریبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارابرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط تبریز به آنکاراتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تبریز به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط تبریز به آنکاراوابسته بهشرکت هواپیماییمی‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگامخرید بلیطدرمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما تبریز به آنکارابا قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان آنکارامؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت تبریز به آنکارا، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل آنکاراوتور آنکارارا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا آنکارا چقدر است؟

فاصلهتبریز تا آنکارا با هواپیما 1178 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آنکارا چند ساعت است؟

طولپرواز تبریز به آنکارا به طور متوسط 1 ساعت و 57 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تبریز به آنکارابا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از تبریز عقب‌تر است.

پرواز تبریز به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از تبریز به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تبریز به آنکارا انجام می‌شود.