بلیط هواپیما تبریز آنکارا

پرواز تبریز آنکارا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط تبریز به آنکارا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر تبریز به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری تبریز به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ تبریز و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز به آنکارا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تبریز به آنکارا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای تبریز به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط تبریز به آنکارا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تبریز به آنکارا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنکارا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت تبریز به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت تبریز به آنکارا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل آنکارا و تور آنکارا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی تبریز تا آنکارا چقدر است؟

فاصله تبریز تا آنکارا با هواپیما 1178 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آنکارا چند ساعت است؟

طول پرواز تبریز به آنکارا به طور متوسط 1 ساعت و 57 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تبریز به آنکارا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت تبریز با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از تبریز عقب‌تر است.

پرواز تبریز به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از تبریز به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز تبریز به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای تبریز به آنکارا انجام می‌شود.