بلیط هواپیما شیراز تهران

بلیط هواپیما شیراز تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های شیراز به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت شیراز به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا تهران چقدر است؟

فاصله شیراز تا تهران با هواپیما 650 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به تهران به طور متوسط 1 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز شیراز به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آتا، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی پارس ایر، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی کارون، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی تابان و هواپیمایی ماهان از شیراز به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به تهران انجام می‌شود.