بلیط هواپیما شیراز کیش

پرواز شیراز کیش با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به کیش می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به کیش کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری کیش به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به کیش تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به کیش چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های شیراز به کیش کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز به کیش وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای کیش وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان کیش مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به کیش را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت شیراز به کیش، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های کیش و تورهای کیش را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا کیش چقدر است؟

فاصله شیراز تا کیش با هواپیما 369 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز تا کیش چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به کیش به طور متوسط 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به کیش با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز شیراز به کیش توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی فلای پرشیا و هواپیمایی ایران ایر از شیراز به کیش پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به کیش انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به کیش انجام می‌شود.