قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط شیراز به کیش می‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به کیش را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به کیش کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد کیش را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری کیشبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط شیراز به کیش تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به کیش چقدر است؟

میزان بار مجاز برایبلیط‌های شیراز به کیش کلاس اکونومیمسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط شیراز به کیش وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط درمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما شیراز به کیش با قیمت ارزاندارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای کیش وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان کیشمؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به کیش را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت شیراز به کیش، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های کیشوتورهای کیشرا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا کیش چقدر است؟

فاصله شیراز تا کیش با هواپیما 369 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز تا کیش چند ساعت است؟

طولپرواز شیراز به کیش به طور متوسط 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به کیش با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز شیراز به کیش توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی فلای پرشیا و هواپیمایی ایران ایر از شیراز به کیش پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به کیش انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای شیراز به کیش انجام می‌شود.