بلیط هواپیما شیراز ازمیر

پرواز شیراز ازمیر با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ازمیر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ازمیر در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به ازمیر می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به ازمیر را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به ازمیر کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد ازمیر را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ازمیر برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به ازمیر برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به ازمیر تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به ازمیر چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به ازمیر چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز به ازمیر وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به ازمیر ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به ازمیر با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای ازمیر وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان ازمیر مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به ازمیر را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت ازمیر، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل ازمیر و تور ازمیر را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا ازمیر چقدر است؟

فاصله شیراز تا ازمیر با هواپیما 2476 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به ازمیر چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به ازمیر به طور متوسط 4 ساعت و 7 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به ازمیر با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت شیراز با ازمیر چقدر است؟

ساعت رسمی ازمیر حدود 30 دقیقه از شیراز عقب‌تر است.

پرواز شیراز به ازمیر توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی پگاسوس از شیراز به ازمیر پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به ازمیر انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به ازمیر انجام می‌شود.