بلیط هواپیما شیراز استانبول

پرواز شیراز استانبول با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به استانبول می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به استانبول کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد استانبول را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به استانبول تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به استانبول چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیر شیراز تا استانبول معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به استانبول چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز یه استانبول وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای استانبول وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان استانبول مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت استانبول، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل استانبول و تور استانبول را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا استانبول چقدر است؟

فاصله شیراز تا استانبول با هواپیما 2476 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به استانبول چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به استانبول با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت شیراز با استانبول چقدر است؟

ساعت رسمی استانبول حدود 30 دقیقه از شیراز عقب‌تر است.

پرواز شیراز به استانبول توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی عمان ایر و هواپیمایی سلام ایر از شیراز به استانبول پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به استانبول انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به استانبول انجام می‌شود.