بلیط هواپیما شیراز آنتالیا

پرواز شیراز آنتالیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به آنتالیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتر شیراز به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به آنتالیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز به آنتالیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به آنتالیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آنتالیا و تورهای آنتالیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله شیراز تا آنتالیا با هواپیما 2476 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به آنتالیا چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به آنتالیا به طور متوسط 4 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به آنتالیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت شیراز با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز شیراز به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز،  هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از شیراز به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به آنتالیا انجام می‌شود.