بلیط هواپیما شیراز آنکارا

پرواز شیراز آنکارا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط شیراز به آنکارا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط شیراز به آنکارا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط شیراز به آنکارا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما شیراز به آنکارا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنکارا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت شیراز به آنکارا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل آنکارا و تور آنکارا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا آنکارا چقدر است؟

فاصله شیراز تا آنکارا با هواپیما 2476 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به آنکارا چند ساعت است؟

طول پرواز شیراز به آنکارا به طور متوسط 4 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به آنکارا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت شیراز با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از شیراز عقب‌تر است.

پرواز شیراز به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی فلای دبی از شیراز به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای شیراز به آنکارا انجام می‌شود.