قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارادر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط شیراز به آنکارامی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر شیراز به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری شیراز به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ شیراز و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتریبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز به آنکارابرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط شیراز به آنکاراتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز شیراز به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما شیراز به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط شیراز به آنکاراوابسته بهشرکت هواپیماییمی‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگامخرید بلیطدرمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما شیراز به آنکارابا قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان آنکارامؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت شیراز به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت شیراز به آنکارا، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل آنکاراوتور آنکارارا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی شیراز تا آنکارا چقدر است؟

فاصلهشیراز تا آنکارا با هواپیما 2476 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز شیراز به آنکارا چند ساعت است؟

طولپرواز شیراز به آنکارا به طور متوسط 4 ساعت و 5 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به آنکارابا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت شیراز با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از شیراز عقب‌تر است.

پرواز شیراز به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی فلای دبی از شیراز به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز شیراز به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای شیراز به آنکارا انجام می‌شود.