قیمت بلیط هواپیما رشت به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما رشت به تهراندر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط رشت به تهرانمی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر رشت به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری رشت به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ رشت و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهرانبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما رشت به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما رشت به تهرانبرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط رشت به تهرانتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز رشت به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برایبلیط‌های رشت به تهران کلاس اکونومیمسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما رشت به تهران چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط رشت به تهرانوابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البتهپروازهای سیستمیبدین ترتیب است وپروازهای چارتریقابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط درمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما رشت به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما رشت به تهران با قیمت ارزاندارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌ تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان تهرانمؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت رشت به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت رشت به تهران، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های تهرانوتورهای تهرانرا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی رشت تا تهران چقدر است؟

فاصله رشت تا تهران با هواپیما 330 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز رشت تا تهران چند ساعت است؟

طولپرواز رشت به تهران به طور متوسط 40 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز رشت به تهرانبا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز رشت به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی پویا، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی ایران ایر از رشت به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز رشت به تهران انجام می‌شود؟

به جز روزهای پنجشنبه، تمامی روزهای هفته، پروازهای رشت به تهرانانجام می‌شود.