بلیط هواپیما ارومیه تهران

بلیط هواپیما ارومیه تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط ارومیه به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر ارومیه به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری ارومیه به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ ارومیه و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط ارومیه به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز ارومیه به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های ارومیه به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما ارومیه به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط ارومیه به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ارومیه به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ارومیه به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های زمستان و تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت ارومیه به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت ارومیه به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی ارومیه تا تهران چقدر است؟

فاصله ارومیه تا تهران با هواپیما 766 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز ارومیه تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز ارومیه به تهران به طور متوسط یک ساعت و 16 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز ارومیه به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز ارومیه به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی قشم ایر از ارومیه به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز ارومیه به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای ارومیه به تهران انجام می‌شود.