بلیط هواپیما ارومیه استانبول

پرواز ارومیه استانبول با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به استانبول در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط ارومیه به استانبول می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر ارومیه به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری ارومیه به استانبول کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ ارومیه و مقصد استانبول را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به استانبول برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما ارومیه به استانبول برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط ارومیه به استانبول تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز ارومیه به استانبول چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما ارومیه به استانبول چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط ارومیه به استانبول وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ارومیه به استانبول ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ارومیه به استانبول با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای استانبول وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان استانبول مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت ارومیه به استانبول را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت استانبول، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل استانبول و تور استانبول را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی ارومیه تا استانبول چقدر است؟

فاصله ارومیه تا استانبول با هواپیما 1463 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز ارومیه به استانبول چند ساعت است؟

طول پرواز ارومیه به استانبول به طور متوسط 2 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز ارومیه به استانبول با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت ارومیه با استانبول چقدر است؟

ساعت رسمی استانبول حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز ارومیه به استانبول توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیما آنادولوجت از ارومیه به استانبول پرواز دارد.

در چه روزهایی، پرواز ارومیه به استانبول انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای ارومیه به استانبول انجام می‌شود.