بلیط هواپیما مشهد آنتالیا

پرواز مشهد آنتالیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط مشهد به آنتالیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر مشهد به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری مشهد به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط مشهد به آنتالیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط مشهد به آنتالیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد به آنتالیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت مشهد به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آنتالیا و تورهای آنتالیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی مشهد تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله مشهد تا آنتالیا با هواپیما 2574 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تبریز به آنتالیا چند ساعت است؟

طول پرواز مشهد به آنتالیا به طور متوسط 4 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز مشهد به آنتالیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت مشهد با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.

پرواز مشهد به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی آنادولوجت از مشهد به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز مشهد به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای مشهد به آنتالیا انجام می‌شود.