بلیط هواپیما مشهد آنکارا

پرواز مشهد آنکارا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط مشهد به آنکارا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر مشهد به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری مشهد به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط مشهد به آنکارا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط مشهد به آنکارا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد به آنکارا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنکارا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت مشهد به آنکارا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنکارا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل آنکارا و تور آنکارا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی مشهد تا آنکارا چقدر است؟

فاصله مشهد تا آنکارا با هواپیما 2362 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز مشهد به آنکارا چند ساعت است؟

طول پرواز مشهد به آنکارا به طور متوسط 3 ساعت و 54 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز مشهد به آنکارا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت مشهد با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از مشهد عقب‌تر است.

پرواز مشهد به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی فلای دبی از مشهد به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز مشهد به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای مشهد به آنکارا انجام می‌شود.