قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارادر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط مشهد به آنکارامی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر مشهد به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری مشهد به آنکارا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ مشهد و مقصد آنکارا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتریبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آنکارابرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط مشهد به آنکاراتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز مشهد به آنکارا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما مشهد به آنکارا چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط مشهد به آنکاراوابسته بهشرکت هواپیماییمی‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگامخرید بلیطدرمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به آنکارا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما مشهد به آنکارابا قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنکارا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان آنکارامؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت مشهد به آنکارا را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت آنکارا، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل آنکاراوتور آنکارارا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی مشهد تا آنکارا چقدر است؟

فاصلهمشهد تا آنکارا با هواپیما 2362 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز مشهد به آنکارا چند ساعت است؟

طولپرواز مشهد به آنکارا به طور متوسط 3 ساعت و 54 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز مشهد به آنکارابا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت مشهد با آنکارا چقدر است؟

ساعت رسمی آنکارا حدود 30 دقیقه از مشهد عقب‌تر است.

پرواز مشهد به آنکارا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی آنادولوجت و هواپیمایی فلای دبی از مشهد به آنکارا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز مشهد به آنکارا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای مشهد به آنکارا انجام می‌شود.