بلیط هواپیما استانبول تهران

بلیط هواپیما استانبول به تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط استانبول به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر استانبول به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری استانبول به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ استانبول و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط تهران به استانبول تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز استانبول به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما استانبول به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط استانبول به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت استانبول به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت استانبول به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل تهران و تور تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی استانبول تا تهران چقدر است؟

فاصله استانبول تا تهران با هواپیما 2042 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز استانبول به تهران چند ساعت است؟

طول پرواز استانبول به تهران به طور متوسط 3 ساعت و 20 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز استانبول به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت استانبول با تهران چقدر است؟

ساعت رسمی تهران حدود 30 دقیقه از استانبول جلوتر است.

پرواز استانبول به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آتا، هواپیماییی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطرایرویز، هواپیمایی لوفتهانزا و هواپیمایی کویت ایرویز از استانبول به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز استانبول به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای استانبول به تهران انجام می‌شود.