بلیط هواپیما اصفهان آنتالیا

پرواز اصفهان آنتالیا با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط اصفهان به آنتالیا می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر اصفهان به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری اصفهان به آنتالیا کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ اصفهان و مقصد آنتالیا را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط اصفهان به آنتالیا تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز اصفهان به آنتالیا چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط اصفهان به آنتالیا وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما اصفهان به آنتالیا با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای آنتالیا وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان آنتالیا مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت اصفهان به آنتالیا را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های آنتالیا و تورهای آنتالیا را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی اصفهان تا آنتالیا چقدر است؟

فاصله اصفهان تا آنتالیا با هواپیما 2250 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز اصفهان به آنتالیا چند ساعت است؟

طول پرواز اصفهان به آنتالیا به طور متوسط 3 ساعت و 35 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز اصفهان به آنتالیا با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

اختلاف ساعت اصفهان با آنتالیا چقدر است؟

ساعت رسمی آنتالیا حدود 30 دقیقه از اصفهان عقب‌تر است.

پرواز اصفهان به آنتالیا توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آنادولوجت، هواپیمایی پگاسوس و هواپیمایی قطر ایرویز از اصفهان به آنتالیا پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز اصفهان به آنتالیا انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای اصفهان به آنتالیا انجام می‌شود.