قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهراندر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط قشم به تهرانمی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر قشم به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری قشم به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ قشم و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهرانبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهرانبرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط قشم به تهرانتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز قشم به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برایبلیط‌های قشم به تهران کلاس اکونومیمسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما قشم به تهران چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط قشم به تهرانوابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البتهپروازهای سیستمیبدین ترتیب است وپروازهای چارتریقابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط درمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما قشم به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما قشم به تهران با قیمت ارزاندارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان تهرانمؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت قشم به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت قشم به تهران، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های تهرانوتورهای تهرانرا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی قشم تا تهران چقدر است؟

فاصله قشم تا تهران با هواپیما 1076 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز قشم تا تهران چند ساعت است؟

طولپرواز قشم به تهران به طور متوسط یک ساعت و 48 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز قشم به تهرانبا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز قشم به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی ایران ایر از قشم به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز قشم به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای قشم به تهران انجام می‌شود.