بلیط هواپیما قشم تهران

پرواز قشم تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط قشم به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر قشم به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری قشم به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ قشم و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط قشم به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز قشم به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های قشم به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما قشم به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط قشم به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما قشم به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما قشم به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت قشم به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت قشم به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی قشم تا تهران چقدر است؟

فاصله قشم تا تهران با هواپیما 1076 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز قشم تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز قشم به تهران به طور متوسط یک ساعت و 48 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز قشم به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز قشم به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی زاگرس و هواپیمایی ایران ایر از قشم به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز قشم به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای قشم به تهران انجام می‌شود.