بلیط هواپیما یزد تهران

پرواز یزد تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز بلیط یزد به تهران می‌توانید در میزبان بلیط به صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر یزد به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط هواپیما چارتری یزد به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ یزد و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال، قیمت بلیط یزد به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز یزد به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای بلیط‌های یزد به تهران کلاس اکونومی مسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای یزد به تهران چقدر است؟

میزان جریمه کنسلی یا استرداد بلیط یزد به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط در میزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما یزد به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصد خرید بلیط هواپیما یزد به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهران مؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت یزد به تهران را خریداری کرد؟

برای خرید بلیط رفت و برگشت یزد به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هتل‌های تهران و تورهای تهران را نیز از میزبان بلیط رزرو کنید.

فاصله هوایی یزد تا تهران چقدر است؟

فاصله یزد تا تهران با هواپیما 502 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز یزد تا تهران چند ساعت است؟

طول پرواز یزد به تهران به طور متوسط 55 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز یزد به تهران با توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز یزد به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی پویا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کارون و هواپیمایی فلای پرشیا از یزد به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز یزد به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته، پروازهای یزد به تهران انجام می‌شود.