قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهراندر هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط یزد به تهرانمی‌توانید درمیزبان بلیطبه صورتپروازهای یک طرفهیاپروازهای رفت و برگشتجستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر یزد به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری یزد به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ یزد و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهرانبه ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما یزد به تهرانبرای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط یزد به تهرانتنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز یزد به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برایبلیط‌های یزد به تهران کلاس اکونومیمسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیمای یزد به تهران چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط یزد به تهرانوابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البتهپروازهای سیستمیبدین ترتیب است وپروازهای چارتریقابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط درمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما یزد به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما یزد به تهران با قیمت ارزاندارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های پاییز و زمستان از جمله مواردی است که می‌تواند درخرید بلیط ارزان تهرانمؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت یزد به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت یزد به تهران، هنگام جستجوپروازهای رفت و برگشترا انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های تهرانوتورهای تهرانرا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی یزد تا تهران چقدر است؟

فاصله یزد تا تهران با هواپیما 502 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز یزد تا تهران چند ساعت است؟

طولپرواز یزد به تهران به طور متوسط 55 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز یزد به تهرانبا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز یزد به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی پویا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کارون و هواپیمایی فلای پرشیا از یزد به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز یزد به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای یزد به تهران انجام می‌شود.