بلیط هواپیما آبادان تهران

پرواز آبادان تهران با مناسب‌ترین قیمت در میزبان بلیط قابل رزرو می‌باشد و پشتیبانان سایت در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی هستند.

قیمت بلیط هواپیما آبادان به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آبادان به تهران در هر زمان متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روزبلیط آبادان به تهران می‌توانید درمیزبان بلیطبه صورت پروازهای یک طرفه یا پروازهای رفت و برگشت جستجو کنید.

چه طور می‌توان بلیط چارتر آبادان به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط هواپیما چارتری آبادان به تهران کافی است که در قسمت جستجو شهر مبدأ آبادان و مقصد تهران را وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ مدنظرتان، کلیه پروازهای سیستمی و چارتری تهران به ترتیب ارزان به گران ظاهر می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما آبادان به تهران برای کودکان و نوزادان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما آبادان به تهران برای کودکان زیر 12 سال، 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان است. اما برای نوزادان کمتر از 2 سال،قیمت بلیط آبادان به تهران تنها 10 درصد از نرخ بلیط بزرگسالان را شامل می‌شود.

میزان بار مجاز در پرواز آبادان به تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برایبلیط‌های آبادان به تهران کلاس اکونومیمسیرهای نزدیک معمولاً 15 تا 25 کیلوگرم است. البته میزان بار مجاز، به شرکت هواپیمایی، مدل هواپیما، کلاس پرواز، کلاس نرخی بلیط و مسیر پروازی شما بستگی دارد.

جریمه کنسلی یا استرداد بلیط هواپیما آبادان به تهران چقدر است؟

میزان جریمهکنسلی یا استرداد بلیط آبادان به تهران وابسته به شرکت هواپیمایی می‌باشد. البته پروازهای سیستمی بدین ترتیب است و پروازهای چارتری قابل استرداد و کنسلی نمی‌باشد. بهتر است هنگام خرید بلیط درمیزبان بلیط، قوانین استرداد و کنسلی بلیط را مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران ارزان چه باید کرد؟

اگر قصدخرید بلیط هواپیما آبادان به تهران با قیمت ارزان دارید، باید در ایامی سفر کنید که تعداد مسافر کمتری برای تهران وجود دارد. ایام غیر تعطیل، وسط هفته، فصل‌های زمستان و تابستان از جمله مواردی است که می‌تواند در خرید بلیط ارزان تهرانمؤثر باشد.

چطور بلیط رفت و برگشت آبادان به تهران را خریداری کرد؟

برایخرید بلیط رفت و برگشت آبادان به تهران، هنگام جستجو پروازهای رفت و برگشت را انتخاب کنید. همچنین می‌توانیدهتل‌های تهران وتورهای تهرانرا نیز ازمیزبان بلیطرزرو کنید.

فاصله هوایی آبادان تا تهران چقدر است؟

فاصله آبادان تا تهران با هواپیما 660 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز آبادان تا تهران چند ساعت است؟

طولپرواز آبادان به تهران به طور متوسط یک ساعت و 10 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز آبادان به تهرانبا توجه به شرایطی نظیر آب و هوا ممکن است تغییر کند.

پرواز آبادان به تهران توسط کدام ایرلاین‌ها انجام می‌شود؟

هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی آتا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی ایران ایرتور، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی کارون، هواپیمایی ساها، هواپیمایی آساجت، هواپیمایی وارش، هواپیمایی کاسپین و هواپیمایی تابان از آبادان به تهران پرواز دارند.

در چه روزهایی، پرواز آبادان به تهران انجام می‌شود؟

تمامی روزهای هفته،پروازهای آبادان به تهران انجام می‌شود.